"Garanti Koşulları Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Ürün İade Koşulları Ürün İadesi & Değişimi Nasıl Yapabilirim?
Sportstyle olarak, tüketici haklarınızı ve müşteri memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.
Ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade gelen ürününüz, iade şartlarına uygunluğu durumunda toplam ürün tutarının iadesi ile tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Eğer alınan ürün taksitli satın alımı yapıldıysa, bedelin tamamı kredi kartına aynen iade edilir ancak bankaya bağlı olarak kredi kartı geri ödemesi değişiklik gösterebilir.
Ürünün orijinal kutusu, ambalajı, zarar görmemiş, kullanılmamış olmalıdır. Gönderilen ürün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmişse iade işlemi gerçekleştirilemez.
Ürünün sevk irsaliyesi ve kargo ile gönderilen iade formunu doldurmanız gerekmektedir. İade talebinizi değişim yapmak istediğiniz ürünü detaylı olarak (ürünün rengi, bedeni, rengi veya değişim nedeni belirtilerek) formda bildirmeniz gerekmektedir. İade yapılan ürünün detay bilgileri belirtilmemesi veya stok karşılığı bulunmaması durumunda ürünlerde 5 iş günü içerisinde müşteri hizmetleri tarafından aranır.
Ürünlerimiz sipariş verildiği gün sevkiyatı başlamaktadır. Sevkiyat esnasında mutlaka ürünü kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
İade gönderiminizi Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi Kargo iade kodu 622880240‘dır. Bu iade kodu ile ürününüzün iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif kargo şirketleri ile tarafımıza iletmeniz durumunda kargo masrafı tarafınızca karşılanır.
Diğer iade ile ilgili sorularınızı müşteri hizmetlerimize +90212 244 04 64 veya +90 543 398 34 00 destek hattı üzerinde hafta içi her gün 9:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilir